Altus Servis – Garantili ve Profesyonel Hizmetler

Altus Servis, İstanbul genelinde Altus marka beyaz eşya, klima ve fırınların tamir ve bakım hizmetlerini sunan bir teknik servis firmasıdır. Yüksek standartlarda hizmet sunan firma, uzman kadrosu ile cihazlarınızın uzun ömürlü ve verimli çalışmasını sağlamayı hedefler.

Buzdolabı ve Derin Dondurucu Servisi

Altus buzdolabı ve derin dondurucularınızın arızalarını hızlı ve etkili bir şekilde gideren Altus Servis, cihazlarınızın performansını artırarak gıdalarınızın daha uzun süre taze kalmasını sağlar. Rutin bakım hizmetleriyle, cihazlarınızın ömrünü uzatmayı amaçlar.

Klima Servisi

Evinizde veya iş yerinizde klimanızın verimli çalışması için düzenli bakım şarttır. Altus Servis, klima arızaları ve bakımları konusunda uzman ekibi ile hizmet verir. Klimanızın performansını artırarak enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur.

çamaşır makinesi

Çamaşır Makinesi ve Bulaşık Makinesi Servisi

Altus çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi arızalarında, su kaçakları, drenaj problemleri gibi sorunlarda hızlı ve etkili çözümler sunar. Profesyonel servis ekibi, cihazlarınızın verimli çalışması için gereken tüm bakım ve onarım hizmetlerini sağlar.

Fırın Servisi

Altus marka fırınlarınızın arızalarında, uzman teknisyenler tarafından yapılan tamir ve bakım işlemleri ile cihazlarınızın ilk günkü performansına kavuşmasını sağlar. Altus Servis, fırınlarınızın düzenli bakımını yaparak, olası arızaların önüne geçer.

Altus Servisi, müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla, İstanbul genelinde güvenilir ve garantili hizmet sunar. Cihazlarınızın bakım ve onarımı için 444 88 48 numarasından Altus Servis’e ulaşabilirsiniz.

Arçelik buzdolabı kahvaltılık bölümü donduruyor
bosch buzdolabı -18 yanıp sönüyor
Indesit buzdolabı altından su Akıtıyor
Bosch buzdolabı iç aydınlatma lambası nasıl değiştirilir
Arçelik 8830 SBS NF resetleme
HEMEN SERVİSİ ARA
4445545.com 4445545.net 4445545.org Altus Servisi Kombicozum.com Klimacozum.com Electrolux Servis Demirdöküm Servis Numarası Arizacozum.com İstanbul Vaillant Servisi